Inquiry
Form loading...
 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
  655dbc9jjr
 • 010203
  010203

  Последни вести

  За Кангксин

  Kangxin (HaiMen) Environmental Technology Co., Ltd. е претпријатие ориентирано кон технолошки иновации кое се фокусира на еколошки садови за еднократна употреба и пакување храна.

  Имаме напредни производствени процеси и опрема и продолжуваме да привлекуваме високи таленти, фокусирајќи се на заштитата на животната средина, нагласувајќи ја безбедноста и обезбедувајќи квалитет.
  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
  кангксин

  360 VR

  Сертификат

  BPI

  BPI

  BRC

  BRC

  ФДА

  ФДА

  FSC

  FSC

  EATware BRC

  EATware BRC

  EATware ASTM D6868

  EATware ASTM D6868

  EATware ASTM D6400

  EATware ASTM D6400

  Извештај за тестирање на флуор

  Извештај за тестирање на флуор

  ОК Компост

  ОК Компост

  Извештај за човекови права од eatware 20237j2

  Амфора

  ISO9001

  ISO9001

  ISO 14001

  ISO 14001

  ISO22000

  ISO22000

  Уред за обликување на кутија за ручек за еднократна употреба

  Уред за обликување на кутија за ручек за еднократна употреба

  Опрема за производство на кутија за ручек за еднократна употреба

  Опрема за производство на кутија за ручек за еднократна употреба

  Третман за заштита на животната средина

  Третман за заштита на животната средина...

  Еколошка стерилизација на кутијата за ручек

  Еколошки стерилизација на кутија за ручек...

  Целосно автоматски еколошки

  Целосно автоматски еколошки...

  Формирање и стабилизирање на кутијата за ручек

  Кутија за ручек формирање и стабилизирање...

  Опрема за производство на кутија за ручек

  Опрема за производство на кутија за ручек

  Кутија за ручек уред за брз прототип

  Кутија за ручек уред за брз прототип

  Опрема за редење за брза храна

  Опрема за редење за брза храна...

  010203040506070809101112131415
  Биди првиот што ќе знае

  Пријавете се за најновите новости за производи,
  трендови за одржливост и еко совети.

  Следете нè на социјалните мрежи